Bayern – Frankfurt zapowiedź (sobota, 15:30) Napięty terminarz na starcie sezonu sprawił, że Bayern pod koniec września zaliczył wpadkę, przegrywając 1:4 z Hoffenheim. Transmisje z DFB Pokal w Eurosporcie i Eurosport Playerze. TOP 3 bramek z pierwszych 4 rund Pucharu Niemiec. Polak trafił już na początku meczu z RB Lipsk, dając prowadzenie Bayernowi. Zobacz wszystkie trafienia napastnika Bayernu Monachium w tej edycji DFB Pokal. Mecz półfinałowy Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze od godziny 20:45. W finale zmierzą się Bayern Monachium i Bayer Leverkusen. 5:0 Bundesliga (Liga Niemiecka) 24.10.2020 15:30Allianz Arena Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt 2020-10-24T15:30:00+02:00. Dwa gole dla triumfatora strzelił Robert Lewandowski, który został królem strzelców tej edycji Pucharu Niemiec. Zobacz tę sytuację. W rozmowie z eurosport.pl mistrz olimpijski w skoku o tyczce z roku 1980, opowiada i o chwilach chwały, i o wydarzeniach najciemniejszych, tych najboleśniejszych. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. The match starts at 15:30 on 18 May 2019. Asysta bramkarza, gol dla Fortuny. Finał Pucharu Niemiec. Gol Roberta Lewandowskiego w meczu Bayernu z Hoffenheim. czytaj dalej » z o.o. DFB Pokal na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Legia bliżej mistrzowskiego tytułu, Mecz opóźniony. Polak trafił sobotę w meczu z Paderbornem (3:2). Zawodnik Saarbruecken nie zmarnował tej szansy, dając swojej drużynie prowadzenie 1:0 w starciu z Fortuną Duesseldorf w ćwierćfinale Pucharu Niemiec. Sędziowie nie mieli wyjścia, trzeba było działać. Jedną z bramek dla gości zdobył Krzysztof Piątek. Piękny gol Bittencourta w meczu Werder - BVB w 3. rundzie... Potężnym i celnym uderzeniem popisał się Leonardo Bittencourt w pierwszej połowie starcia Werder - Borussia Dortmund. Prosty błąd obrońcy i bramkarza Saarbruecken wykorzystał Lucas Alario. Bayern - Bayer 4:1 (Lewandowski). W sobotę strzelał w Gelsenkirchen, a jego Bayern wygrał 3:0. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Kulisy zwycięskiej przemiany Hurkacza, Hurkacz podbija ranking. Finaliści Pucharu Niemiec oddali cześć ofiarom COVID-19. Bramka Roberta Andricha dla Unionu Berlin w meczu z Verl. W Bundeslidze. Niemieckie media po "katastrofie" Bayernu. wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. Zobacz tę sytuację. W klasyfikacji strzelców pewnie prowadzi. Thuram dał prowadzenie Borussii Moenchengladbach w starciu z... Dopiero w 71. minucie meczu Borussia Dortmund - Borussia Moenchengladbach padł pierwszy gol. [183] Bayern outshot Eintracht Frankfurt 21–4. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Union prowadził wówczas 1:0 w ćwierćfinale Pucharu Niemiec. Do siatki trafił Moussa Diaby. Spotkanie zakończyło się wygraną Bayernu 4:2, a dwa gole strzelił Robert Lewandowski. "Uratowałoby go tylko pięciu Lewandowskich", Bayern mrozi szampany. Bramka Roberta Lewandowskiego dała Bayernowi Monachium wygraną w wyjazdowym meczu Bundesligi z Werderem Brema (1:0). Wideo: Eurosport Najładniejsze gole w pierwszych czterech rundach Pucharu Niemiec, środa 10 czerwca, godzina 20:30: Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt, komentarz: Mateusz Borek, Sławomir Chałaśkiewicz, studio: Edward Durda, Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz, Transmisje z Pucharu Niemiec w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze, skróty w Eurosport.pl, Źródło: Eurosport Robert Lewandowski jest obecnie siódmym strzelcem w historii Pucharu Niemiec. The Frankfurt game is Bayern’s fourth in the space of 10 days and would see FCB go top again with a win, assuming Leipzig fail to … Piękny strzał głową Aranguiza, Bayer bliżej półfinału Pucharu... Piękny strzał głową Aranguiza, Bayer bliżej półfinału... W 86. minucie meczu Bayer Leverkusen wyszedł na prowadzenie 2:1 w starciu z Unionem. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Kulisy zwycięskiej przemiany Hurkacza, Hurkacz podbija ranking. Eintracht Frankfurt 5, FC Bayern München 1. Bajeczna technika Reyny. Musiał jednak gonić wynik. Już w 5. minucie starcia z Uerdingen Borussia Dortmund mogła wyjść na prowadzenie. czytaj dalej » Bayern - Bayer 3:0 (Lewandowski). stronach internetowych TVN S.A. / TVN Media Sp. Wówczas nieoczekiwanie górą była ekipa z Frankfurtu (3:1).Od tego czasu wszystkie mecze obu zespołów kończyły się wysokimi wynikami. Dla rozgrywającego tego dnia 300. mecz w Bundeslidze "Lewego" (131 spotkań w Borussii Dortmund, a 169 w ekipie z Monachium, w której występuje od połowy 2014 roku) to 14. ligowe trafienie w sezonie. Legia bliżej mistrzostwa, Wymarzony powrót. 25.01 | Robert Lewandowski zdobył bramkę i miał asystę w barwach Bayernu Monachium w wygranym 5:0 spotkaniu przed własną publicznością z Schalke 04 Gelsenkirchen w 19. kolejce niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej. To zdjęcie z toru wyścigów konnych w Chelmsford obiegło cały świat. DFB Pokal na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Transmisja meczu we wtorek 9 maja o godzinie 20:45 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Niebezpiecznie. Krótka przerwa po... Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy arbiter spotkania Eintracht Frankfurt - Werder Brema musiał wstrzymać grę. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na Pudło Roberta Lewandowskiego w... Takie zagrania zdarzają się Robertowi Lewandowskiemu bardzo rzadko. Droga Bayeru Leverkusen do finału Pucharu Niemiec. Właśnie wtedy przeniósł się on do nowej siedziby, Leopoldstrasse w Monachium. z o.o. Rafał Gikiewicz powstrzymał czwartoligowca. Transmisje z DFB Pokal w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Zabawny rzut rożny w wykonaniu Thomasa Muellera. Saarbruecken - Bayer. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Świetna interwencja bramkarza Saarbruecken. 01.02 | "Kolejny przystanek w drodze na szczyt" - napisał na Instagramie po meczu z FSV Mainz Robert Lewandowski. Union... W 39. minucie starcia z Bayerem Leverkusen Union Berlin dość niespodziewanie wyszedł na prowadzenie. Andre Silva wykorzystał karnego, Eintracht... W doliczonym czasie gry jeden z obrońców Werdera zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Saarbruecken - Bayer. Świetnym refleksem popisał się bramkarz FC Saarbruecken Daniel Batz w 52. minucie starcia z Fortuną Duesseldorf w ćwierćfinale Pucharu Niemiec. Przepraszamy. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Goście wygrali to spotkanie aż 5:2. 77. edycja... Zobacz tę sytuację. W 30. kolejce Bundesligi Polak strzelił już swojego 30. gola w tym sezonie ligi niemieckiej, a jego Bayern pokonał Bayer Leverkusen 4:2. Skrót meczu St. Pauli - Eintracht Frankfurt w Pucharze Niemiec. Studio przed sobotnim finałem Pucharu Niemiec od 19:30 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Spotkanie zakończyło się wygraną Werderu 3:2 i awansem do ćwierćfinału Pucharu Niemiec. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. 2020-10-24T17:30:00+02:00 TOP 3 BONUSY NA MECZ Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt 1229 PLN 29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl 25 ust. Bramkę na wagę zwycięstwa w 86. minucie zdobył Robert Andrich. Gola na 1:1 strzelił Karim Bellarabi. Finał Pucharu Niemiec. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Trener PSG przestrzega, Kozakiewicz: mamie ojciec wybił zęby po ślubie, bił ją i nas, "Musisz pozwolić". Robert Lewandowski z siódmym golem w tym sezonie Bundesligi. W ćwierćfinale tych rozgrywek beniaminek Bundesligi przegrał na wyjeździe z Bayerem Leverkusen 1:3. Hoffenheim się nie poddaje, trzeci gol dla gości z Bayernem. Niko Kovac has left Bayern Munich after the Bundesliga champions were thrashed 5-1 at Eintracht Frankfurt on Saturday. wcześniejszej zgody TVN S.A./ TVN Media Sp. Mający polskie korzenie trener FC Saarbruecken Lukas Kwasniok w rozmowie z Eurosportem wypowiedział się na temat szans, jakie ma jego zespół w starciu z Bayerem Leverkusen w półfinale Pucharu Niemiec. Polski tenisista już osiągnął życiowy wynik, a na Florydzie nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Thuram dał prowadzenie Borussii Moenchengladbach w starciu z BVB. Z Frankfurtu Lewandowski wyjeżdżał jednak rozczarowany. Mecz finałowy DFB Polak rozpoczął się od symbolicznej minuty ciszy ku pamięci ofiar COVID-19. Pressing gości doprowadził do błędu jednego z piłkarzy Bayeru. Fabian Bredlow z samobójem w Pucharze Niemiec. Arbiter po obejrzeniu powtórki podyktował karnego, a jedenastkę skrzętnie wykorzystał Andre Silva. Szalona radość Saarbruecken! Skrót meczu Eintracht Frankfurt - RB Lipsk w 3. rundzie... Zobacz, co wydarzyło się podczas meczu Eintracht Frankfurt - RB Lipsk w trzeciej rundzie Pucharu Niemiec. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na Glik się doczekał, Bohater Bereszyński. Amine Harit z golem wyrównującym dla Schalke. Assisted by Arjen Robben. Mecz pomiędzy Eintracht Frankfurt a Bayern Monachium, rozegrany dnia 20 lutego 2021, zakończył się wynikiem 2-1. Kai Havertz wykorzystał rzut karny na sam koniec finałowego meczu DFB Pokal. ", "Bayern to nie tylko Lewandowski". Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Prowadząca w tabeli Borussia Moenchengladbach (22) wygrała na wyjeździe z Bayerem Leverkusen 2:1. Puchar Niemiec. Mecze Pucharu Niemiec na żywo w Eurosporcie 1 i w Eurosport Player, Foto: Getty Images oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. Czerwona kartka i blamaż u siebie, Jastrzębie mistrzem. Eintracht Frankfurt pokonał Werder 2:0 i awansował do półfinału Pucharu Niemiec. Niewiele zabrakło, by skazywana na pożarcie Sampdoria wyjechała z Mediolanu ze zwycięstwem. 25 ust. Hubert Hurkacz w finale prestiżowego turnieju w Miami. Finał Pucharu Niemiec. Sygnał do ataków dał Lewandowski. Dwa gole, które dały awans do 3. rundy... Po bramce Marcusa Thurama Borussia Dortmund przegrywała 0:1. Bayern Monachium pokonał Schalke 1:0 w ćwierćfinale Pucharu Niemiec. Bayern Monachium to niemiecki klub sportowy z miasta Monachium w Bawarii. Oświadczył Mark Webber, były kierowca ekipy Red Bulla. Arcyważna wygrana bez "Lewego", Mecz opóźniony. Zobacz, jak Robert Lewandowski i spółka dotarli do finału Pucharu Niemiec. Robert Lewandowski z dziesiątym w tym sezonie trafieniem w Bundeslidze. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. W drugiej połowie piłkarze gospodarzy zdobyli kolejne trzy bramki i wygrali 5:1. Pierwsi członkowie klubu stworzyli go po tym, jak popadli w konflikt z władzami innego klubu ze stolicy Bawarii, MTV 1879 Monachium. Bayern otworzył wynik starcia z Schalke, gol Kimmicha. Rafał Gikiewicz nie dał się zaskoczyć i wybiegając na przedpole przerwał groźną akcję Bayeru. Zwycięskiego gola strzelił Robert Lewandowski. Pomocnik BVB w ciągu trzech minut strzelił dwa gole i poprowadził swój zespół do zwycięstwa 2:1. 17.08 | Najpierw strzał wślizgiem, potem z rzutu karnego - w ten sposób Robert Lewandowski zainaugurował nowy sezon Bundesligi. DFB Pokal na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Chciał sprytnie rozegrać rzut rożny, ale się delikatnie nie popisał... Bayern awansował do półfinału Pucharu Niemiec. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. 10.11 | Robert Lewandowski strzelił dwa gole w sobotnim meczu Bundesligi, a Bayern pokonał na swoim boisku Borussię Dortmund 4:0. Union Berlin pokonał SCV Verl 1:0 w 1/8 finału Pucharu Niemiec. Filip Kostić ustalił wynik meczu na 3:1 dla Eintrachtu. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Robert Lewandowski w 36. minucie pokonał bramkarza Hoffenheim, a jego Bayern do przerwy prowadzi 3:1 w meczu 1/8 finału Pucharu Niemiec. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa popisał się fantastycznym trafieniem. Poprawił wówczas rekord ustanowiony przed czterema laty przez Gabończyka Pierre'a-Emericka Aubameyanga (wtedy gracza Borussii Dortmund).Łącznie, licząc również Puchar Niemiec i Ligę Mistrzów, Lewandowski ma w tym sezonie na koncie 20 trafień. W drugiej odsłonie półfinału Pucharu Niemiec obrońcy gospodarzy znów popełniali proste błędy, które Bayer wykorzystywał. Czerwona kartka i blamaż u siebie, Jastrzębie mistrzem. Puchar Niemiec. Oto sytuacja z półfinału DFB Pokal w meczu Eintrachtu z Bayernem. Zobacz skrót tego spotkania. Zobacz bramkę zdobytą przez Roberta Lewandowskiego w meczu 26. kolejki Bundesligi Union Berlin - FC Bayern. Eintracht Frankfurt 0, FC Bayern München 1. Mario Mandzukic (FC Bayern München) left footed shot from the right side of the box to the bottom left corner. 17-latek wyminął kilku rywali, a później popisał się bajecznym strzałem. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Transmisje z DFB Pokal w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:2. Marcus Ingvartsen musiał tylko dołożyć głowę. Pewny pomiędzy słupkami, czujny na przedpolu. z o.o. Sędzia po weryfikacji VAR nie uznał gola strzelonego przez Roberta Lewandowskiego w 5. minucie meczu z Hoffenheim w 1/8 finału Pucharu Niemiec. Były to jego 32. i 33. trafienie w tym sezonie ligi niemieckiej. The decision follows Saturday's 5-1 defeat at Eintracht Frankfurt, which was the German champions' second in 10 Bundesliga games this season. Półfinał Pucharu Niemiec. Rouwen Hennings obie bramki w meczu z Kaiserslautern w Pucharze Niemiec zdobył strzałami z woleja. Volland zmarnował idealną sytuację w finale Pucharu Niemiec. Kapitan reprezentacji Polski strzelił w nim jubileuszowego gola w Bundeslidze w barwach Bayernu. Transmisje z DFB Pokal w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Sp. Tak padały najładniejsze gole tej edycji - Dwie córeczki w... 02.11.2019 l Robert Lewandowski strzelił 14. gola w 10. meczu Bundesligi. Gole Roberta Lewandowskiego. Arcyważna wygrana bez "Lewego", Mecz opóźniony. Assisted by André Silva. Czy Bayern zdobędzie kolejne trofeum w tym sezonie? Tym razem do siatki trafił Moussa Diaby. Janicke celnie zakończył piękną akcję, Saarbruecken zaskoczyło... Janicke celnie zakończył piękną akcję, Saarbruecken... W 31. minucie kibice gospodarzy wpadli w szał radości. Historyczny tytuł w polskim hokeju, "Czy uda ci się wskazać konia, który wygrał? 22.02 | To były podobne strzały, podobne gole, ale jakże ważne. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Werderu 3:2. Robert Lewandowski zdobył drugą bramkę w meczu Bayernu Monachium z Hoffenheim 4:1 w 1/8 finału Pucharu Niemiec. Skrót meczu Eintracht Frankfurt - Werder Brema w ćwierćfinale... Skrót meczu Eintracht Frankfurt - Werder Brema w... Eintracht Frankfurt uzupełnił grono najlepszej czwórki Pucharu Niemiec. Robert Lewandowski jest w wybornej formie. Spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem 1:1. Brutalny faul Kosticia. 1 pkt. Rashica zapewnił Werderowi awans do ćwierćfinału Pucharu Niemiec. Franck Ribéry got the goal, of the month, in the 20th minute. Union Berlin - Hertha Berlin 1:0 Borussia Dortmund - Wolfsburg 3:0 RB Lipsk - FSV Mainz 8:0 Bayer Leverkusen - Borussia M'gladbach 1:2 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 5:1 Werder Brema - Freiburg 2:2 niedziela Fortuna Duesseldorf - FC Koeln Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen jest zabronione. Polski napastnik Bayernu w wielkim stylu wrócił do zdobywania bramek, a jego Bayern zabawił się w Monachium z Werderem Brema, pokonując rywali aż 6:1. 16.02 | Robert Lewandowski zdobył bramkę dla Bayernu Monachium, a jego zespół pokonał na wyjeździe FC Koeln 4:1 w 22. kolejce niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej. Bavarezii au primit ultima oară cinci goluri de la Dortmund, în Cupă. W doliczonym czasie gry Bayer Leverkusen strzelił trzeciego gola. Najładniejsze gole w pierwszych czterech rundach Pucharu... Zobacz dziesięć najładniejszych bramek z pierwszych czterech rund Pucharu Niemiec. czytaj dalej ». Pewna interwencja Gikiewicza w ćwierćfinale Pucharu Niemiec. Lewandowski strzelił kapitalnego gola Eintrachtowi, Foto: ELEVEN SPORTS 3 - 3: ... RB Leipzig loses pace with Bayern Munich after 1-1 draw. Ogromna stawka finału, "Będę pierwszą osobą, która poszuka zespołu", Huczna impreza kolegów Milika. Bayern - Borussia. podstawie art. Munas Dabbur w 82. minucie spotkania Bayernu Monachium z Hoffenheim strzelił gola dla gości w 1/8 finału Pucharu Niemiec. O awansie do ćwierćfinału DFB Polak zadecydowały karne! Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Schalke 1:0 w ćwierćfinale Pucharu Niemiec. Byli mistrzowie wygrali z Golden State Warriors. Norweg swoją ósmą bramkę zdobył w starciu z Werderem w trzeciej rundzie Pucharu Niemiec. Przepraszamy. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. W finale Pucharu Niemiec w sezonie 2019/2020 Bayern Monachium pokonał Bayer Leverkusen 4:2. Zobacz tego gola. Coutinho obił poprzeczkę. Fantastyczny gol na pocieszenie dla BVB. 75' Post update. Sławomir Chałaśkiewicz podsumował mecz Saarbruecken - Bayer... Zobacz, co powiedział komentator Eurosportu Sławomir Chałaśkiewicz po meczu Saarbruecken - Bayer Leverkusen w półfinale Pucharu Niemiec. Piękny strzał, ale bez gola. Ivan Perisić wykorzystał podanie Thomasa Muellera i dał prowadzeni Bayernowi w półfinale DFB Pokal. Które trafienie było ładniejsze? W meczu Bayern - Freiburg w 33. kolejce Bundesligi Robert Lewandowski strzelił dwa gole. Benito Raman pokonał bramkarza Herthy i dał awans Schalke. Jak on tego nie trafił? Juventus uratował remis w derbach, Cztery gole w pół godziny. W 52. minucie jednak nie popisał się gwiazdor mistrzów Niemiec Thomas Mueller. Zdobywając 24. i 25. bramkę w sezonie w meczu przeciwko Paderborn, Robert Lewandowski uratował zwycięstwo Bayernu 3:2, a sam umocnił się na pozycji lidera strzelców Bundesligi. Serge Gnabry wykorzystał idealne prostopadłe podanie i płaskim strzałem w długi róg dał drugą bramkę dla Bayernu w finale DFB Pokal. Schalke zmarnowało idealną okazję na wyrównanie. The website is an initiative of Polish fans of Bayern Munich. W ramach 5. kolejki Bundesligi, Bayern zmierzy się na własnym obiekcie z Frankfurtem. Zanim trafił do siatki, w pierwszej połowy zdążył zaliczyć fatalne pudło. Legia bliżej mistrzostwa, Wymarzony powrót. Mecz zakończył się porażką Unionu 1:3. Copyright (C) 1997-2018 Korzystanie z materiałów redakcyjnych TVN S.A. / TVN Media Sp. podstawie art. Find Eintracht Frankfurt vs FC Bayern München result on Yahoo Sports. Robert Lewandowski przymierzył z rzutu wolnego. Piast wciąż w formie, tym razem wygrał na wyjeździe z Wisłą Płock. Borek przed meczem Bayern - Eintracht Frankfurt w półfinale... Zobacz, co powiedział Mateusz Borek przed drugim półfinałem Pucharu Niemiec, w którym zmierzą się Bayern z Eintrachtem Frankfurt. Zawodnik Eintrachtu Frankfurt brutalnie zaatakował Omera Topraka, za co dostał czerwoną kartkę. Droga Bayernu Monachium do finału Pucharu Niemiec. Zbyt długa celebracja rozwścieczyła Rafała Gikiewicza, który wdał się w przepychankę z rywalami. Gol Karim Bellarabi (0:3). Sędziowie nie mieli wyjścia, trzeba było działać. Arturo Vidal (FC Bayern München) header from the left side of the six yard box to the top left corner. Mecz zakończył się wygraną Eintrachtu 2:0. Byli mistrzowie wygrali z Golden State Warriors. Do siatki trafił Joshua Kimmich. Dwa głupie wślizgi w ciągu 10 minut i czerwona kartka. To jego dwudzieste trafienie w sezonie. Bayern wygrał 3:1. View the best images from FC Bayern's Bundesliga match at home to Eintracht Frankfurt on Matchday 5 in the 2020/21 season. Sytuacji nie wykorzystał jednak Markus Mendler. W Saarbruecken wybuchła szalona radość. Czwartoligowiec nie sprawił niespodzianki i nie wyeliminował Unionu, w bramce którego stanął Łukasz Gikieiwcz. Strzał nie wyszedł idealnie, ale pomogło szczęście, a właściwie niefrasobliwość bramkarza Bayeru. Fortuna Duesseldorf zmarnowała karnego, Batz bohaterem. Klasyfikacja strzelców Bundesliga W 57. minucie finału Pucharu Niemiec Bayer Leverkusen mógł strzelić gola kontaktowego, ale idealnej okazji nie wykorzystał Kevin Volland. Skuteczne wykonanie rzutu rożnego i Bayer Leverkusen przegrywał z Bayernem 1:3 w finale DFB Pokal. Krzysztof Piątek z premierowym golem dla Herthy Berlin. Dwóch piłkarzy Olympique Marsylia zostało ukaranych za udział w zabawie w Hiszpanii. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Polak przerwał groźną akcję. Find out why the good form and attacking strength of the two teams promises an exciting clash on Matchday 22: 1. Eintracht - Bayern. Skrót meczu Werder - Borussia Dortmund w 3. rundzie Pucharu... Zobacz, co wydarzyło się podczas meczu Werder - Borussia Dortmund w 3. rundzie Pucharu Niemiec. Transmisje z DFB Pokal w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Finał Pucharu Niemiec. Polski napastnik doskonale znalazł miejsce w polu karnym i po uderzeniu głową cieszył się z 11. już gola w sezonie Bundesligi. 29-latek nie dał się zaskoczyć i zbił piłkę na słupek. Bajeczna technika Reyny. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Monachijczyków czeka poważny test w Lidze Mistrzów. Oświadczył Mark Webber, były kierowca ekipy Red Bulla. VAR w akcji. Eintracht – Bayern 5-1. wymaga Piłkarz Werderu doznał kontuzji i został zniesiony z boiska. W 65. minucie Schalke mogło wyrównać stan starcia z Bayernem, ale Benito Raman nie zdołał celnie uderzyć piłkę. Bayern nie dość, że przegrywał już we Frankfurcie 0:2, to grał w dziesięciu po czerwonej kartce Jerome Boatenga. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych TVN S.A. / TVN Media Filip Kostić po indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie dla Eintrachtu Frankurf na 2:0 z RB Lipsk w meczu 1/8 finału Pucharu Niemiec. Już w 12. minucie ćwierćfinału Pucharu Niemiec Schalke mogło wyjść na prowadzenie w starciu z Bayernem. Oglądaj Pudło i gol Roberta Lewandowskiego w meczu z Paderborn. 88' Środowe spotkanie 1/2 finału Pucharu Niemiec rozpocznie się o godz. DFB Pokal na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. 31-letni napastnik już w poprzedniej kolejce jako pierwszy w historii trafił do siatki w każdym z dziewięciu pierwszych meczów sezonu Bundesligi. Założony został w 1900 roku przez jedenastu piłkarzy pod zwierzchnictwem berlińczyka Franza Johna. Zobacz drogę Bayeru do finału Pucharu Niemiec, w którym zespół z Leverkusen zmierzy się z Bayernem Monachium. Tym razem gola strzelił Aranguiz, który popisał się świetnym uderzeniem głową. Gol Lewandowskiego w starciu z Bayerem Leverkusen w 30.... Robert Lewandowski nie zatrzymuje się. Sp. Posypały się mandaty, Niedawno byli ostatni, teraz myślą o pucharach, Rekordowo wysokie zwycięstwo Toronto Raptors, "Powrót Alonso nie jest najlepszym rozwiązaniem", Bottas zainwestował w klub hokejowy z Lahti, "Tande może ponownie zostać najlepszym skoczkiem na świecie", Bayern mrozi szampany. Eintracht Frankfurt prowadził wówczas 1:0 w ćwierćfinale Pucharu Niemiec. Zawodnik gospodarzy huknął tak mocno, że golkiper BVB nie miał żadnych szans na skuteczną interwencją. Andre Silva wykorzystał jedenastkę. Sobota na boiskach Premier League rozpoczęła się od sensacyjnej porażki londyńczyków. Piłkarze Bayernu wznoszą Puchar Niemiec po zwycięstwie w finałowym meczu w Berlinie z Bayerem. Niespodziewana sytuacja przed hitem, Wepchnął rywala na barierkę, teraz mu radzi, Dachowanie na pustyni. We wtorek miejsce w wielkim finale zapewnił sobie Bayer Leverkusen, który bez wielkich problemów pokonał czwartoligowca z Saarbruecken. Skrót meczu Schalke - Hertha w 3. rundzie Pucharu Niemiec. Gol Karim Bellarabi... Piłkarze FC Saarbruecken nie wyciągnęli lekcji z pierwszej połowy. W drugiej połowie starcia z Bayerem Leverkusen bramkarz Saarbruecken Daniel Batz popisał się świetną interwencją. Puchar Niemiec. 05.10.2019 l Robert Lewandowski się nie zatrzymuje. Toprak opuścił boisko na noszach po brutalnym faulu Kosticia. DieRoten.pl nie jest powiązany z klubem Bayern Monachium ani jego piłkarzami. "Hormon szczęścia idzie zdecydowanie w górę". Saarbruecken - Bayer. Dogrywka w ćwierćfinale... Szalone ataki Fortuny Duesseldorf w końcu opłaciły się w 90. minucie starcia z Saarbruecken. Skrót meczu Bayern - Eintracht. Do siatki trafił zawodnik gości Marcus Thuram, który uderzeniem głową nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Szybko pozbawiła złudzeń Pogoń Szczecin w sobotnim meczu na szczycie ekstraklasy. Czujny jak Gikiewicz. Szampany w Jastrzębiu-Zdroju wystrzeliły po zwycięstwie w piątym finałowym meczu nad Cracovią 3:2. Zobacz trafienie Polaka z rzutu wolnego na 2:0. 1 pkt. Druga żółta kartka dla piłkarza, czerwona dla trenera. Transmisje z DFB Pokal w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Szybko pozbawiła złudzeń Pogoń Szczecin w sobotnim meczu na szczycie ekstraklasy. Gole Roberta Lewandowskiego w Pucharze Niemiec w sezonie... Zobacz wszystkie gole Roberta Lewandowskiego, które strzelił w pierwszych czterech rundach Pucharu Niemiec w sezonie 2019/2020. FC Union Berlin. Rashica zapewnił Werderowi awans do ćwierćfinału Pucharu... W 70. minucie spotkania Werder - Borussia Dortmund Milot Rashica podwyższył prowadzenie gospodarzy na 3:1. [184] Mecz półfinałowy Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze od godziny 20:45. zobacz więcej wideo » Bayern - Bayer 4:2 (Havertz). Łącznie był to 44. gol polskiego napastnika w tym sezonie w Bayernie - ma też 11 trafień w Lidze Mistrzów i trzy w Pucharze Niemiec (zobacz wszystkie). z o.o. DFB Pokal na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. Diaby dobił Union, Bayer awansował do półfinału Pucharu Niemiec. Tak padały najładniejsze gole tej edycji, Bayer Leverkusen, który bez wielkich problemów pokonał czwartoligowca z Saarbruecken, "Hormon szczęścia idzie zdecydowanie w górę". Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 3:1. Gol Norwega w Pucharze Niemiec. FC Bayern München 1, Eintracht Frankfurt 0. Filip Kostić podwyższył na 2:0 dla Eintrachtu. Golkiper Unionu pewnie wyłapał strzał piłkarza Bayeru. Arcyważna wygrana bez Lewandowskiego, Kosztowne błędy Szczęsnego. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Wyniki meczów 10. kolejki:piątekHoffenheim - Paderborn 3:0sobotaUnion Berlin - Hertha Berlin 1:0Borussia Dortmund - Wolfsburg 3:0RB Lipsk - FSV Mainz 8:0Bayer Leverkusen - Borussia M'gladbach 1:2Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 5:1Werder Brema - Freiburg 2:2niedzielaFortuna Duesseldorf - FC Koeln Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen. Od pokonania Alemannii Aachen do półfinałowego zwycięstwa z Saarbruecken. Trener PSG przestrzega, Kozakiewicz: mamie ojciec wybił zęby po ślubie, bił ją i nas, "Musisz pozwolić". Posypały się mandaty, Niedawno byli ostatni, teraz myślą o pucharach, Rekordowo wysokie zwycięstwo Toronto Raptors, "Powrót Alonso nie jest najlepszym rozwiązaniem", Bottas zainwestował w klub hokejowy z Lahti, "Tande może ponownie zostać najlepszym skoczkiem na świecie", Bayern mrozi szampany. Glik się doczekał, Bohater Bereszyński. Transmisja w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze od godziny 19:30. Skrót meczu Bayer Leverkusen - Union Berlin w ćwierćfinale... Union Berlin z Rafałem Gikiewiczem w składzie pożegnał się z Pucharem Niemiec. Saarbruecken - Bayer. Najważniejsze momenty meczu Borussia Dortmund - Borussia... Zobacz wszystkie gole, które padły w meczu Borussia Dortmund - Borussia Moenchengladbach, który zakończył się wygraną gospodarzy 2:1. Bayer wyrównał w ćwierćfinale Pucharu Niemiec, gol Bellarabiego. Piłka odbiła się od niej po ekwilibrystycznym strzale Guido Brugstallera. Premierowe trafienie w barwach Benevento. Lenz... Union Berlin był bliski sprawienia niespodzianki i wyeliminowania Bayeru Leverkusen w ćwierćfinale Pucharu Niemiec, ale to zadanie strasznie utrudnił Christopher Lenz. Eintracht - Bayern. Wypadek przed pierwszym wyścigiem Extreme E, Cztery gole w pół godziny. On Saturday afternoon, league leaders FC Bayern face third-placed Eintracht Frankfurt for the 100th time in the Bundesliga. Puchar Niemiec na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze. W tabeli Bayern (18 punktów) spadł na czwarte miejsce, Eintracht jest szósty (17).